MASZ PYTANIA?

Witajcie! Miło nam Was gościć na naszym portalu. Redakcję portalu lokatamiesiaca.pl℠ tworzą ludzie od dawna związani z finansami i bankowością. Poznajcie nas bliżej!

Łukasz KurlapskiŁukasz Kurlapski - redaktor naczelny i założyciel portalu lokatamiesiaca.pl℠. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, rocznik 2013. Do niedawna związany z Sygma Banque Polska SA (aktualnie BNP Paribas), gdzie przez kilka lat pracował jako doradca finansowy klienta indywidualnego. Jak nikt inny zna upodobania Polaków z zakresu finansowania swoich potrzeb na wpół z bankiem. W wolnych chwilach analityk rynku walutowego. Entuzjasta Unii Europejskiej.

Adrian ZabłockiAdrian Zabłocki - redaktor portalu, technik ekonomista. Wielki entuzjasta świata finansów. Samodzielny inwestor giełdowy. Współpracę z portalem rozpoczął na początku 2018 roku. Specjalista ds. public relations, odpowiedzialny za social media.

Jeżeli masz dodatkowe pytania związane z lokatami bankowymi, to zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją pod tym adresem. Postaramy udzielić się wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie związane z lokatami bankowymi, które można szybko założyć przez internet.